Activities

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

ÖDEV TAKİBİ

Öğrenciniz okul çıkışı kurumumuza gelerek okulda verilen ödevleri öğretmenler gözetiminde yapar. Yaptığı ödevler deneyimli öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilir.

BİREYSEL ÖĞRENCİ TAKİBİ

Öğrenciniz yıl boyunca deneyimli bir rehberlik servisi tarafından haftalık takip edilerek aylık periyotlarda veliye rapor edilir.

SOSYAL ETKİNLİKLER

Öğrencilerimize ilgi ve yetenekleri ölçüsünde sosyal etkinlikler düzenli olarak yapılır.

ÖZEL DERS İMKANI

Öğrencimize düzenli akademik takip yapılarak eksik olduğu dersler ve konular belirlenir. Bu konular dâhilinde haftalık özel ders imkânıyla eksikleri giderilir.

YAZILI SINAVLARA HAZIRLIK

Öğrencimiz düzenli ve disiplinli bir şekilde okul sınavlarına hazır hale getirilir. Sınav haftasından 1 hafta önce örnek sınavlar yapılır. Okul sınavından 1 gün önce de ders öğretmeni ile birebir sınav hazırlığı yapar

DENEME SINAVLARI

Öğrencilerimize aylık periyotlarda deneme sınavları yapılır. Bu sınavların bazıları Türkiye geneli olarak uygulanır ve öğrencimizin akademik başarısı ölçülür.

AYLIK VELİ BİLGİLENDİRME

Öğrencinizin aylık gelişimi takip edilerek rehber öğretmen tarafından veliye her ay raporu sunulur. Takibi yapılan her öğrenci için dönemde en az  1 defa veli toplantısı yapılıp veli ile öğretmenler bir araya getirilir. Veli istediği zaman kuruma gelip öğrencisi hakkında bilgi alabilir.

REHBERLİK HİZMETİ

Rehber Öğretmenler, öğrencilerin kişisel gelişimini desteklemek ve öğretim hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamak için öğrencilere rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunar. Bu görevi gerçekleştirirken ebeveyn, yönetici ve diğer öğretmenlerle birlikte çalışır.

GRUP DERSLERİ

Aynı düzeydeki öğrenciler 5-6 kişilik gruplara ayrılarak eksik oldukları dersler noktasında takviye dersler alırlar

BİREYSEL DERSLER

Grup derslerinde de başarı sağlayamayan öğrenci bireysel derslere alınır. Eksiği tespit edilen her öğrencinin belirli aralıklarla özel ders çalışmaları ile akademik olarak başarısı pekiştirilir

SERVİS İMAKANI

Öğrencilerimizin kurumumuza sağlıklı ve güvenli bir şekilde ulaşmaları amacıyla deneyimli şoförler eşliğinde ve servis rehber öğretmen eşliğinde dileyen velimize servis imkânı sunuyoruz.

İNGİLİZCE

Kurumumuzda öğrencilerimizin İngilizce dil seviyeleri göz önüne alınarak dil gelişimini artırmak amacıyla özel bir dil gelişim programı uygulanır. Hem okul derslerine takviye yapılır hem de dil gelişimleri sağlanır.

UZMAN KADRO

Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerle öğrenciniz sınavlara en iyi şekilde hazırlanır.

YEMEK İMKANI

Yemeklerimiz, profesyonel bir ekip tarafından kurumumuzda pişirilmektedir. Günlük olarak temin edilen ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır.  Yemek listemiz diyetisyen-beslenme uzmanı tarafından hazırlanmaktadır.

YENİ NESİL SORULAR

Yeni sistemle başlayan yeni nesil soru mantığı öğrencilerimize 1. Sınıftan itibaren verilmeye başlamaktadır.  8. Sınıfta girecekleri LGS ye hazır hale gelmeleri için yeni nesil sorularla öğrencimizin akademik gelişimi beslenmektedir.

YAYIN

“En iyi yayın en iyi kadro” sloganı ile çıktığımız yolda öğrencilerimizin farklı soru tarlarını görmeleri amacıyla farklı farklı yayınlardan deneme sınavı yapılır. En iyi yayın seçilerek öğrencilerimize verilir.

  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
parlayan zeka broşür.png